10. ročník 22.4.2017

Zpět 

17fest_KOLAZ1web.jpg


celodenní program a vstupenky

FZletak2017web2.png


Velký sál A - prezentace a foto

FZ2016velkýsálweb1.jpg


přednáškové sály B a C

FZ2016přednáškyweb1.jpg

Peter Fridrich - feng shui nový čínský rok Kohouta - chystáte se na přestavbu, renovaci nebo se vám špatně spí? To vše je o správném nasměrování dle světových stran - fengshui příliv hojsnoti a dobré energie pro vás i váš domov.

Petra Mičulková - Colorterapie, aneb jak si pomoci barvami posílit sebe, svůj domov nebo zatočit s jarní únavou či neduhy...

Josef Šálek - Jak zvládnout strach - věčné téma jak objevit svůj vnitřní kompas, překonat obavy a vše co příjde hravě zvládnout .-)

Zdenka Blechová - Numerologie jak ji neznáte - proč jsme si vybrali své datum narození, svatby, začátek podníkání, čísla v sobě ukrývájí poselství, které když jim porozumíte vám dají odpovědi a možnost žít s jejich souladem.

Jana Damcová - Bylinky z Altaje a éterické oleje v denní praxi  - každá bylina v sobě ukrývá to co naše tělo potřebuje jen najít ty správné pro sebe a své blízké... čich je nejzákladnější pud a přesně dle čichu poznáme, co je pro nás dobré a co né, stačí si přivoňet.

Marcela Zemanová - Brazilie, Mexiko, aneb jak funguje spiritualita v běžné praxi - budete překvapeni jak je to snadné a prosté jen stačí vědomně začít .-)


doprovodný program - vystoupení

FZ2016vystpupeníweb1.jpg


závěrečný program - přechod po žhavém uhlí

A1přechod2016web.jpg
V rámci tohoto festivalu se můžete zúčastnit mojí přednášky Jak zvládnout strach s následným workshopem s "pády důvěry" a s přechodem žhavého uhlí.
Užijeme si příjemného s přínosným a moc se na všechny těším...:-)

Pepa Šálek