přednáškové sály B a C

Zpět 

FZ2016přednáškyweb1.jpg

Peter Fridrich - feng shui nový čínský rok Kohouta - chystáte se na přestavbu, renovaci nebo se vám špatně spí? To vše je o správném nasměrování dle světových stran - fengshui příliv hojsnoti a dobré energie pro vás i váš domov.

Petra Mičulková - Colorterapie, aneb jak si pomoci barvami posílit sebe, svůj domov nebo zatočit s jarní únavou či neduhy...

Josef Šálek - Jak zvládnout strach - věčné téma jak objevit svůj vnitřní kompas, překonat obavy a vše co příjde hravě zvládnout .-)

Zdenka Blechová - Numerologie jak ji neznáte - proč jsme si vybrali své datum narození, svatby, začátek podníkání, čísla v sobě ukrývájí poselství, které když jim porozumíte vám dají odpovědi a možnost žít s jejich souladem.

Jana Damcová - Bylinky z Altaje a éterické oleje v denní praxi  - každá bylina v sobě ukrývá to co naše tělo potřebuje jen najít ty správné pro sebe a své blízké... čich je nejzákladnější pud a přesně dle čichu poznáme, co je pro nás dobré a co né, stačí si přivoňet.

Marcela Zemanová - Brazilie, Mexiko, aneb jak funguje spiritualita v běžné praxi - budete překvapeni jak je to snadné a prosté jen stačí vědomně začít .-)


10.00 - Feng-shui a nový čínský rok 2017

 

11.30 - Colorterapie, aneb jak si pomoci barvami na jarní neduhy

 

colorterapie1web.jpg

SÁL B

přednáška: Colorterapie aneb jaksi pomoci barvami na jarní neduhy

Metoda colorterapie a chromoterapie má bohatou historii a zabývalo se jimi mnoho známých psychologů, ale i lékařů. Chtěla bych tedy navázat na to, co kdysi patřilo k běžným prostředkům podpory zdraví. Poznejte znovu účinky této metody jako doplňkovou možnost terapie na řadu zdravotních potíží. Získáte možnost si tak pomoci kdykoliv a kdekoliv.

 Chcete-li se dozvědět, jak podpořit své zdraví pomocí barevné terapie, tak přijďte na přednášku. Probereme konkrétní metody chromoterapie, se kterými si můžete sami kdekoliv pomoci. Rovněž se zaměříme i na období jara a propojíme to s barvami.

 Přednáší: Petra MIČULKOVÁ (certifikovaný terapeut colorterapie a chromoterapie)
Autorka knihy "Žijte barevně aneb barvy naši rádci i pomocníci" a mnoha článků v časopisech o působení barev na lidský organizmus a léčbě řady zdravotních potíží pomocí barev. Kromě toho i přednáším a předávám dále své zkušenosti.

 

Více...


13.00 - Jak zvládnout strach

 

SÁL B

Přednáška: Jak zvládnout Strach?

Přednášející: Josef šálek (Praha)

Působení strachu nás často paralyzuje a činí náš život značně nepříjemným.

Jak se můžeme z tohoto vlivu uvolnit?

Jak se se strachem můžeme spřátelit a umožnit mu aby nás neovládal, ale aby nám účinně pomáhal?

Podělím se s vámi o mé osobní zkušenosti s překonáváním různých forem strachů a o tom jak z polohy špatného pána může strach být naším dobrým sluhou.

workshop - závěrečný program

 

Workshop

Přechod přes skleněné střepy a pády důvěry do náručí druhých

 Mnohá životní omezení vznikají na základě strachu z překonání obtížných životních situací. Můžeme mít mnoho návodů jak zvládat a zdolávat kritické situace, ale bez praktické zkušenosti budou tyto návody jen pouhou teorií.

V našem workshopu se na vlastní oči přesvědčíme jak se nechá pracovat s aktivním strachem.

Pomocí přechodu žhavého uhlí bosou nohou se naučíme uvolnit se i v zátěžové situaci a zjistíme jak nalézt odvahu k její překonání. Tato praktická zkušenost nás naučí poznat procesy, které v našem těle způsobuje strach a adrenalin a jak jim nepodlehnout, ale naopak je umět zvládnout.

Pomocí pádů z výšky do náruče druhých si aktivně uvolníme strachy ze zklamání od druhých lidí. Obnovíme si nejen důvěru v lidi, ale naučíme se i vědomě uvolnit kontrolní mechanismus ega, který nám někdy brání udělat potřebná rozhodnutí vycházející ze srdce.

 Josef Šálek

více na: www.silavedomi.cz


 

Více...


13.00 - Numerologie jak ji neznáte

 

Zdenka-deti.jpeg

SÁL C

Přednáška: Numerologie tak, jak ji neznáte

Numerologie Zdenky Blechové vychází z poznatků z dlouhodobé praxe a rozvíjí a prohlubuje její použití.

Numerologii učím jinak než je psáno v knihách. Hodně mě naučil život a sledování různých situací. Třeba si uvědomíte, co se učíte s partnerem dohromady a každý sám od druhého, zda se už umíte prosadit, nebo neumíte, protože jste v minulých životech jen sloužili druhým a jak se to naučit. Zda máte vlohy pro podnikání, nebo na co je zapotřebí si dát pozor. Jak nás ovlivňuje každá desítka našeho věku a jaký význam měla numerologie do roku 1999 a po roce 2000. Uvědomíte si, jak jste se cítili v různých letech svého života. Zda člověk umřel s vyrovnáním karmy či nikoliv, co znamenají stejn& eacute; číslice na hodinkách, jak nás ovlivňuje číslo domu, ve kterém bydlíme a mnoho dalších zajímavých informací v mém podání.

Posílám i informace o sobě a fotografii.

Zdenka Blechová je spisovatelka a terapeutka. Ve svém nakladatelství vydává své knihy, karty, CD a časopis Mysteria tajemna. Má svoji Školu sebepoznání a Školu intuitivního vnímání nejen v Čechách, ale i na Slovensku. Radí lidem po skypu do celého světa. I vy si můžete nechat poradit v různých tázkách vašeho života formou osobní návštěvu či poradny po telefonu či po skypu. Zdenka Blechová radí prostřednictvím channelingu, tarotu, numerologie a psychologie. Na festivalu vám ráda napíše do svých knih poselství channelingem pro vaši osobu zdarma. Využít můžete i její poradnu.Více se o ní dozvíte na www.zdenkablechova.cz 

Více...


15.30 - Bylinky z Altaje a éterické oleje v praxi

 

16.30 - Brazilie, Mexiko, aneb spiritualita v běžném životě

 

Ilhameditacestrom2web.jpg  

Spiritualita alias duchovno je pořád bráno jako něco odděléného od nás, tajemného či ne každému dovoleno ho poznat a nebo ho  praktikovat v běžném životě.

Před cestou do Brazilie a nakonec i Mexika, jsem měla své vize co bych chtěla duchovního zažít...

( potkat Šamana nejlépe přímo z brazilského pralesa, Mayského stařešinu a nejlépe aby mne zasvětil do mayské kultury a tajů, zakusit a okusit rytuály v pralese, meditace a jiné spirituální rituály  .-)) atd)...

nakonec mne překvapilo až udivilo jak a kde mne duchovno potkaol. Jak je vše uplně jinak než z knížek, webu a studování textů. Jak jsem opět si potvrdila a navrátila pozornost a spiritualitu k sobě... Budete překvapeni jak je to snadné stačí jen jediný moment uvědomění a vykročit vědomě a začít vše používat ve svém běžném životě.-)

Více...