program

Zpět 

IIIfestpřednaškaBlechová.jpg


program - informace o všech

HARMONOGRAM - VELKÝ SÁL – SÁL A

 

Doprovodný program pro děti jsme přichystali kreslení na téma: KOUZELNÉ BYTOSTI

- malovat se bude na podiu, kde děti budou mít k dispozici papír a pastelky

- nejkrásnější výkresy budou oceněny - - vybrané výkresy a ceny budou oznámeny v poledne a na konci akce

DOPROVODNÝ PROGRAM (přízemí sál C)  – ukázky z repertoáru alternativní skupiny DUHOKOČKA

-          začátek ukázky v 12:30  a  14:30hod. – poslech zdarma

Mgr. Jana Štrausová – Dobříš u Prahy

Odborné zaměření: díky zaměstnání a mnoholeté praxe s dětmi a jejich projevy se naučila diagnostikovat dětské Duše a jejich projevy, které muže pomoci ve vztazích rodič-dítě. Autorka článků v časopise ZÁHADY ŽIVOTA

Terapie nového věku je intuitivní terapie mysli..duše..těla. Changing (záměna) je nacítění se na vaše energie. Pokud máte problém, který vám nejde uchopit nebo se stále opakuje, odehraji vám ho. Hraní rolí nacítěním se na vaše energie spolu s vašimi průvodci a vaší duší dochází k rozpuštění bloků, postojů a rozproudění toku těchto energií vaším vlastním uvědoměním a pochopením skutečné příčiny.

Služby: Individuální poradenství/konzultace 222Kč/20-30min

Více na: www.terapienovehoveku.cz

Zdenka Blechová – Plzeň

Odborné zaměření: poradenství v oblasti vztahů, pracovních otázek, bydlení atd. autorka vlastních knih  - nemoci pocházejí z emocí, tajemství života, partnerské vztahy atd., vlastních tarotových karet – egyptský tarot lásky, karty minulé životy atd. CD – meditace, dýchací techniky..

Služby: poradna všeho co vás trápí 600Kč/ osoba formou Automatického písma, channelingu ( nutno objednat se předem – vše je na webu viz. níže)Prodej: knih, CD, karet za AKČNÍ ceny    Více na: www.zdenkablechova.cz

Přednáška 13:O0HOD:  Jak ovlivňují minulé životy naší přítomnost

Všude nacházíme otisky naší minulosti. Navyklé kódy opakujeme v současnosti, a proto abychom si mohli připravit lepší budoucnost, je třeba si uvědomit, jaká je moje minulost. Budeme si povídat o tom, jak poznáme svoji minulost a jak ji změnit pro budoucnost. K lepšímu pochopení si můžete zakoupit knihu Zdenky Blechové „Minulé životy,“ „CD Minulé životy“ a „Karty minulé životy“ za akční ceny. Můžete si připravit dotazy. 

Josef Šálek – Trstěnice 

Odborné zaměření: životní průvodce, terapeut, léčitel a spisovatel, básník, umělecký fotograf a cestovatel, spoluvynálezce různých harmonizujících a diagnostických metod atd.

Služby: krátké terapie na uvolnění se od jakéhokoliv problému, jejichž účinek okamžitě potvrzují vykládané karty..

Prodej: harmonizujících triček, obrázků s následnou ozdravnou informací, ručně vyráběných aromatizujících svíček atd.

Více na: www.zivevedomi.cz

Přednáška 15:00HOD:  „NEPŘIZPŮSOBIVĚ ĎETI“ 

Srdečně Vás zvu na přednášku, odkrývající pozadí chování dětí, které způsobuje napětí mezi nimi a jejich okolí.

Poskytnu každému možnost uvolnit toto napětí v sobě a taky v dětech samotných.

Tato přednáška bude okamžitě spouštět uvědomovací a uvolňovací procesy mezi zúčastněnými, tudíž je vhodná pro každého bez omezení věku nebo povolání...

Iva Radulayová – Ostrava  

Odborné zaměření: Automatická kresba, poradenství, terapie, terapeutický výklad karet

Služby: Individuální Terapie cena:  Prodej: prodej: energetické obrázky, pyramidy a sklo s vybroušenými energetickými obrazy

Více na: www.amiresah.cz 

Pracuje jako regresní terapeut metodou TOP (trvalé odblokování příčiny). Vyučuje kurzy Reiki, Práci s kyvadlem (LSVJ- léčení skrze Vyšší Já), Automatické kresby. Maluje léčivé energetické obrázky a vyrábí vlastní pyramidy posílené léčivými obrázky.  

Přednáška v 17:00Hod: Jak rozklíčovat události ve vztazích, které zažíváme, pochopit jejich příčinu a následně změnit život. Jak se oprostit od strachu, procitnout k vědomé lásce a sounáležitosti.
Pochopíme-li princip, jak přijmout a zpracovat, co zažíváme, otevřeme svá srdce, procitneme z nevědomí. Staneme se aktivními tvůrci života a zažijeme pocit sounáležitosti, harmonie a svobody.

Sylva Šmardová – Valašské Meziříčí

Odborné zaměření: BACHOVA TERAPIE – konzultace a diagnostika a míchání esencí na míru. Bachovy esence na míru - konzultace + namíchání esencí přímo na místě pro lidi i zvířata.

Služby: poradenství ZDARMA

Prodej: koncentráty Krizové esence - produkty Rescue. cena od 230-400Kč

Ručně vyráběné šperky z polodrahokamů, ručně malované hedvábné šály a šátky laděné barevně k harmonizaci čaker + použity energetické symboly v kresbě.   Více na: www.bachovyesence.eu

Pavla Sýkorová – Ostrava

Odborné zaměření: Etikoterapie, výklad tarotu, reflexní terapie, moxování, komplexní pojetí života

Služby: výklad z tarotových karet cena 200-400Kč dle složitosti

Více na: www.terapiepavla.cz

Tomáš Neoral – Palkovice u Frýd-Míst.

Odborné zaměření: služby: Aura analýza gvd kamerou - počítačové vyhodnocení aury a čaker.

Služby: AURA analýza kde se blíže seznámíte se svou skutečnou energií, která se stane viditelná fotografováním bioenergie z konečků prstů na rukou a to pomocí speciální ,,Kirlianovy fotografie  “. Výhodou této metody je, že během krátkého okamžiku uvidíte na monitoru počítače svoji auru, která zrcadlí aktuální duševní rozpoložení a dlouhodobý zdravotní stav. Dokáže rovněž vyhodnotit energetický a zdravotní stav v jednotlivých tělních systémech, včetně energetických center - čaker.

Upozornění pro zájemce – před diagnostikou nepít alkohol, kávu, nekouřit, nekrémovat ruce, mít krátké nehty.

Více na: www.nase-energie.cz            

PhDr. Libuše Panáčová – Nový Jičín

Odborné zaměření: poradenství přírodní a alternativní medicína, více než 10 let věnuje duchovnímu léčitelství a malování energetických léčivých obrazů. Svou činnost v poslední době rozšířila o prodej homeopatických bylinných esencí pod společným názvem Rajská zahrada a poradnu pro homeopatii a bylinnou léčbu.

Služby: diagnostika automatickou kresbou, diagnostika z energetických kartiček, poradna-homeopatie, bylinná léčba

Prodej: bylinné homeopatické esence Rajská zahrada, energetické obrazy a obrázky

Anna Cahlíková – Horní Benešov

Odborné zaměření - Poradenské centrum zdraví, krásy a vitality

Služby: Bioimpendanční analýza těla, včetně kontrolního měření a rozbor naměřených hodnot. (mající vliv na tlak, tuky, cholesterol, srdce, plíce, astma, ekzémy, cukrovku, štítnou žlázu atp.) Pro ty, kteří chtějí vypadat svěže a zdravě a váží si svého zdraví, tím, že si ho hlídají. Přijďte si zjistit, jak je na tom.Váš metabolismus, spalování, fyzička a rozložení tukové a svalové hmoty, hydratace svalů, spočítáme množství vody, které byste měli denně vypít. A co se počítá do pitného režimu. Jak se zbavit únavy, která je z buněčné podvýživy - co je buněčná podvýživa. Bioimpedanční měření je neinvazní měření, přesné a moderní. Jednoduché, rychlé. Nic složitého, stačí se vyzout a být naboso. Nebudeme na to sami . Servis a další měření zdarma jsou samozřejmostí pro ty, kdo se rozhodnou změnit ­to, co není pořádku

Prodej: přírodní kosmetiky – dodání vnější výživy a péče.

Ing. Antonín Kocián – Lipník nad Bečvou

Odborné zaměření: diagnostika zdravotního stavu z očí, uzdravování osvědčenými metodami a přírodními preparáty. Iridologie je diagnostika zdraví z obou očí a následná konzultace včetně doporučené metody uzdravování.

Služby: Diagnostika z obou očí – 1.200Kč/osoba, SLEVA pro seniory, manželské páry, ženy na MD, děti do 15ti let věku  -  200,- Kč  (diagnostika probíhá tak, že se nejdříve zaměří a následně zpracují data po týdnu je další konzultace s výsledky a následné zaplacení diagnostiky)

Prodej: bylinné extrakty a doplňky stravy - výrobky fa ENERGY a JUST

Více na: www.iridologie-targov.cz 

Petra BérešováChlebíčov 

Odborné zaměření -  výklad karet a poradenství v oblasti osobního rozvoje (jak zvládat a překonávat různé životní překážky, jak si přitáhnout do svého života úspěch, zdraví, hojnost, lásku)

Služby: Výklad pomocí žolíkových a andělských karet – všeobecný nebo se zaměřením na určitý životní úsek či situaci. 250,- až 500,- Kč – dle složitosti.

Prodej:  čínských amuletů pro zajištění hojnosti, štěstí a prosperity – energeticky nabito, prodej keramických andělů a andělských a čakrových svící Impala. Více na: neuvedeno

Radek Michalík – Ostrava

Odborné zaměření: vývoj, výroba a prodej doplňků stravy

Služby: poradenství

Prodej: české výrobky a doplňky pro zdraví fa NaturaWay s.r.o.

Marcela ZemanováZC/ JÓGA KRNOVKrnov

Odborné zaměření: Zdravotní cvičení, DAFLEX JÓGA, diagnostika pohybového aparátu a následné uvolňovací techniky a cvičení. Komplexní pojetí života, poradenství v oblasti rozvoje osobnosti – ČAKRA TERAPIE, RELAX večery atd.

Spolupořadatelka, organizační spojka této akce, podrobné informace na tel. 734321030

Služby: prezentace Daflex systemu a daflex jógy – prezentace a ukázkové cvičení A ESOTERICKÝ KRÁMEK – KLÍČ OSUDU  Prodej: kameny a výrobky z kamenů, amulety, čakrové svíce, feng-shuej, šperky atd. Více na: www.klicosudu.cz

            David Havlíček – Hradec nad Moravicí

Odborné zaměření: soustužení dřeva, zakázková výroba, výrobky ze dřeva

Prodej: výrobky z ovocných stromů:  amulety, misky, valounky, drobné výrobky i zakázková výroba zahradních doplňku na zakázku.. Více na: www.krivedrevo.cz

Ing . Eva Horváthová a Mgr. Iva Blablová - Ostrava

Odberné zaměření: Léčebné terapie speciálními spirituálními technikami

Poradenství, speciální léčebné terapie technikami MAGIC NATURE, konstelace, vyučování 1-3leté studium léčebných technik MAGIC NATURE

Služby: Léčení speciálními spirituálními technikami – 150 Kč/ 30 minut

Zájemci z řad návštěvníků poradíme či pomůže  vysvětlit z čeho by mohl pramenit jeho „problém“ a společně najdeme řešení a to buď na místě nebo  formou individuální léčebné terapie u nás.

Více na: www.labyrintsrdce.cz

Marek Cerula – Lichkov

Odborné zaměření: Terapie, energetické ošetření tělovými svícemi, karty, diagnostika..

Služby: Archandělské a Mistrovské tělové svíce, poradenství, karty, ošetření 150Kč / 30min.

Více na:  http://novy-usvit.cz

Lenka Běláková – Opava

Andělské vykládací karty var.A,B, Autorské léčivé obrazy atd.

Služby: Výklad z autorských andělských karet. Včetně možnosti  vyzkoušet si vykládací andělské autorské karty. Ing. Jaroslav Kašlík – léčitel, Diagnostika čaker automatickou kresbou

Více na:

Dagmar Heneková – Ostrava

Prodej: hedvábné harmonizační závěsy, hedvábné malované šátky, šály, malované kabelky (zakázkové šití z hedvábí na míru)

Více na:

Zdeňka ESTER Weisová – Jeseník

Odborné zaměření a služby:  léčitelka, kartářka, profesním jménem Ester. Odpovídám lidem na jejich otázky, vysvětluji jim, že každé proč má své proto. z nás je něčím originální a jiný. Každý z nás má svůj příběh…

Prodej: drobné zboží - andílci, kyvadla, srdíčka atd.

Více na: www.obchudek-u –zeleneho-stonku-webnode.cz

Kateřina Otavová – Jičín

Odborné zaměření: Výroba a prodej špaldových sušenek a koláčů ( špaldové sušenky-skořicové, karobové, zázvorové,slané) koláče ze špaldové mouky (plněné mákem, tvarohem, ovocem na mnoho způsobů)

Prodej:  sušenky, koláče  a také mandaly, svíčky, omalovánky od jičínské terapeutky a léčitelky Radky Kolcové.

Více na: Spaldove.mlsani@seznam.cz

Zdravá výživa SLUNCE – Krnov   SÁL B – vedle velkého sálu

Služby: Občerstvení, ochutnávky zdravé kávy a čajů..

Poradenství ohledně výběru vhodného doplňku stravy pro konkrétní potřebu zákazníka

Prodej: bio potravin, potravin pro bezlepkovou dietu, diabetiky, vegetariány, makrobiotiky, čaje, kávy, koření, kváskového pečiva, sušeného ovoce a ořechů, atd.

Více na: http://www.zdravavyziva-krnov.cz


prezentace Daflex systemu

 

IIIfestPrezentaceDaflex.jpg Prezentace Daflex Systému - cvičení v odlehčení s cvičební (rehabilitační) pomůckou Daflex.

09:50 - zahájení prezentace

10:00 - Cvičební systém a jeho účinky na pobybový aparát

11:00 - Praktické ukázky cvičení a využití pro:

- zdravotní cvičení (bolesti zad a páteře, zkrácené a ochablé svalstvo atd.)

- domácí rehabilitaci a regeneraci

-odlehčení a využití při přicvičení jógy

 

 

Více...


přednáška Zdenky Blechové

 

IIIfestZdenkaBlechová.jpg

Zdenka Blechová – Plzeň

Odborné zaměření: poradenství v oblasti vztahů, pracovních otázek, bydlení atd. autorka vlastních knih  - nemoci pocházejí z emocí, tajemství života, partnerské vztahy atd., vlastních tarotových karet – egyptský tarot lásky, karty minulé životy atd. CD – meditace, dýchací techniky..


Více na: www.zdenkablechova.cz

 

Vydavatelka časopisu Mysteria tajemna, majitelka čajovny kavárny RELAX a Antických lázní, vás vítá na svých stránkách.
Věnuji se poradenství a poselství z V E S M Í R U formou automatického písma.
Automatické písmo - channeling - je napojení na vesmírný kanál, ze kterého můžeme čerpat odpovědi na všechny otázky, které nás trápí. Formou poselství z Vesmíru se nám může podařit změnit náhled na různé situace, přehodnotit je a tím je vyřešit. Cílem mého poslání je pomáhat Vám v obtížných situacích vašeho života.

 

Přednáška 13:O0HOD:  Jak ovlivňují minulé životy naší přítomnost

 

 

Čas neexistuje a my se stále pohybujeme v čase. To znamená, že se chováme stejně jako např. ve 12. stol., nebo děláme stejné chyby jako v 5. Stol. Naše osobnost je stejná, a pokud ji chceme změnit, je třeba nahlédnout i do minulosti, aby se mohla změnit naše budoucnost. Na přednášce si uvědomíte, odkud pocházíte, jaká je vaše osobnost, proč máte k něčemu negativní vztah a naopak něco se vám líbí. Můžete načerpat mnoho informací, které vám napoví váš původ.

 

Všude nacházíme otisky naší minulosti. Navyklé kódy opakujeme v současnosti, a proto abychom si mohli připravit lepší budoucnost, je třeba si uvědomit, jaká je moje minulost. Budeme si povídat o tom, jak poznáme svoji minulost a jak ji změnit pro budoucnost. K lepšímu pochopení si můžete zakoupit knihu Zdenky Blechové „Minulé životy,“ „CD Minulé životy“ a „Karty minulé životy“ za akční ceny. Můžete si připravit dotazy.

 

Více...


přednáška Josefa Šálka

 

IIIfestPepaŠálek.jpg

Josef Šálek – Trstěnice 

Odborné zaměření: životní průvodce, terapeut, léčitel a spisovatel, básník, umělecký fotograf a cestovatel, spoluvynálezce různých harmonizujících a diagnostických metod atd.


Více na: www.zivevedomi.cz

Přednáška 15:00HOD:  „NEPŘIZPŮSOBIVĚ ĎETI“

 

Srdečně Vás zvu na přednášku, odkrývající pozadí chovánídětí, které způsobuje napětí mezi nimi a jejich okolí.

Poskytnu každému možnost uvolnit toto napětí v sobě a taky v dětech samotných.

Budu rozkrývat tato témata:

- důvod nepříjemné reakce dítěte

- uvolnění dítěte, rodiče, učitele...

- dítě a školský systém

- svobodné hranice ve výchově

- spolupráce a hra dospělého s dítětem

- svobodná volba dětí a dospělých

- skutečný svět dítěte z pohledu dospělého

- síla podvědomí a kolektivního vědomí

- vývoj těchto vztahů a školství

Tato přednáška bude okamžitě spouštět uvědomovací a uvolňovací procesy mezi zúčastněnými, tudíž je vhodná pro každého bez omezení věku nebo povolání...

Dospělým přiblížím skutečný svět dětí a dětem uvolním pocit nepochopení dospělými.

Těším se na každého, kdo se rozhodne přijít a otevřít tím prostor k lepšímu sdílení s těmi, jenž nám v srdcích přinášejí radost, spontánnost a svobodu.

v hravosti

Více...


přednáška Ivy Radulayové

 

IIIfestIvaR.jpg

Iva Radulayová – Ostrava

Odborné zaměření: Automatická kresba, poradenství, terapie, terapeutický výklad karet

 

Více na: www.amiresah.cz

 

Pracuje jako regresní terapeut metodou TOP (trvalé odblokování příčiny). Vyučuje kurzy Reiki, Práci s kyvadlem (LSVJ- léčení skrze Vyšší Já), Automatické kresby. Maluje léčivé energetické obrázky a vyrábí vlastní pyramidy posílené léčivými obrázky.  

Umí se naladit na energie člověka, nalézt a rozklíčovat příčiny životních situací či nemocí, které lidé zažívají jako důsledek své minulosti. Ty jim pak pomůže pochopit, přijmout a zpracovat tak, aby se jim již v budoucnu nemusely opakovat.

 

Přednáška v 17:00Hod: Jak rozklíčovat události ve vztazích, které zažíváme, pochopit jejich příčinu a následně změnit život. Jak se oprostit od strachu, procitnout k vědomé lásce a sounáležitosti.
Pochopíme-li princip, jak přijmout a zpracovat, co zažíváme, otevřeme svá srdce, procitneme z nevědomí. Staneme se aktivními tvůrci života a zažijeme pocit sounáležitosti, harmonie a svobody.

Více...


doprovodný program - DUHOKOČKA

 

III.festDuhokocka.jpg doprovodný program - ukázka repertoáru skupiny DUHOKOČKA

 

 

Duhokočka - duchovní ladění

Minikoncert v podání krnovského alternativního dua (Dan Bartoš a Petra Jahodová).
Vlastní tvorba, experiment a improvizace ve složení kytara, housle, zpěv.

www.bandzone.cz/duhokocka
www.duhokocka.mypage.cz

 

1 ukázka - 12:30 - 12:50hod.

2 ukázka - 14:30 - 14:50hod.

vstup a poslech: zdarma

Více...