Pravidla, bezpečnost, první lekce

Zpět 

PRAVIDLA A BEZPEČNOST při cvičení na skupinových lekcích

 Bezpečnostní pokyny

Klientka (dále jen cvičenka) odpovídá za svůj psychický a zdravotní stav, nemoci, úrazy a všechny kontraindikace musí hlásit předem lektorce, tak aby mohla posoudit, zda je způsobilá k cvičení v dané lekci. Cvičenka zodpovídá a její chovaní, by mělo odpovídat tak, aby nezpůsobila sobě ani jiné cvičence újmu na psychickém či fyzickém zdraví.

Kontraindikace: hořečnaté stavy, akutní choroby pohybového ústrojí (úrazy, záněty – šlach, kostí atd.), náhlé vniklé potíže – bolest, dušnost, bolest na hrudi, náhlé nebo menstruační nevolnosti, gravidita atd.

Pozice nevhodné při menstruaci: poloviční most, svíčka a všechny další obrácené cviky, které zabraňují volnému odtoku menstruační krve zejména první dva dny, nebo při silném cyklu.

Rezervace místa

Zápisem jména cvičenky na rozpis lekcí, se stává závazné, závazné do té doby, než se z rozpisu vyškrtne. Zápis jména o absolvování dané lekce je v rozpise přesně uveden den a hodina rezervovaného místa na lekci jógy a stvrzené podpisem cvičenky níže. 

Omluva sjednané lekce

Omluva a absence lekce je dohodnut na den předchozí rezervovaného místa na lekci. Ze závažných důvodů se lekce muže omluvit v den lekce a to nejpozději 6hod. předem.

Při nedodržení si vyhrazuje lektorka náhradu v plné výši a cvičenka je povinna lekci doplatit, nebo ji bude odečtena z předplacené permanentky.

 

 

-----------------------

 

Má první lekce:

 

První zkušební lekce je libovolná dle domluvy a aktuálních volných míst.

Před první lekcí doporučujeme písemnou nebo ústní formou seznámit se s pravidly a informovat lektorku o vašem zdravotním stavu i možných pohybových omezeních, aby Vám lépe mohla poradit do jaké skupiny se zařadit.

 

Sebou na lekci:

-          Pohodlné sportovní oblečení (př. Legíny, triko, mikina)

-          Ponožky nebo jógové ponožky (cvičí se i na boso)

-          Malý ručník a pití

-          Jóga matku nebo karimatku (při zkušební lekci Vám rádi zapůjčíme)

-          Dobrou náladu .-)

 


 

email: klicosudu@centrum.cz