kurzy a semináře

Zpět 

KOLAŽROZKVÉT1web.jpg KURZY

rozvoj osobnosti

- pochopení svých emocí

- uchopení svého osudu

- vnímaní své Duše

- postupný rozvoj celistvosti

- naleznutí svého klíče k životu v harmonii a hojnosti


aktuální kurzy

1odvaha1bezstrachu.jpg intenzivní kurzy ČAKRATERAPIE aneb poznej sama sebe!

jsou intenzivní individuální sebepoznávácí kurzy pro rozvoj osobnosti..

KNOW-HOW ENERGIE OSOBNOSTI - vše bylo, JE a bude opět energie. Vědomým užitím pozitivní energie, v přítomném okamžiku, TADY a TEĎ, si vytváříme ENERGII pro ŽIVOT jaký chceme mít. Energie a vědomé pozitivní zacházení s energíí je jako (péče o květinu či zahradu). Vyžaduje trvalý a láskyplný přístup, vědomé pečlivé uvědomění si co chceme (vypěstovat) získat, konkrétní cíl, přání a projít uvědoměle celým procesem: 

(mít kvalitní semínka) první fáze uvědomění - myšlenka, přání, cíl,  (zasetí) zažádat, vyslovit přání, poslat univerzu, vesmíru vzkaz co přesně chceme, a taky že si to zasloužíme. (zalevání) tak jako čekáme na blahodárný déšť pro kytičky, tak i my musíme s pozitivní vírou odevzdat to co jsme započali, dát tomu čas (co jsme zaseli nechat to růst), věřit a odevzdat to vesmíru, dát mu čas k vyřízení vaší objednávky. (období růstu) fáze kdy vše má svůj čas - afirmace, pomoc udržovat se v pozitivní energii že je vše jak má být. (hnojení) vděčnost za každý den či sebemenší krůček k našim cílům, čas kdy podpoříme sebe aby jsme nesklouzli k negativitě,( strach, úzkost, nespokojenost atd.) nakonec přijde čas (čas sklízení či trhání) dosažení, vyplnění a uvědomění si svého šťastně pozitivního spokojeného života, čas splněných přání..)

---

Během kurzu je Vám každá lekce ušitá na míru, podle energie, bioritmu, celistvé jedinečné bytosti jakou prostě jste..

---

Lekce jsou zaměřeny na jednotlivé metody i běžné životní situace, vyvolávající, ovlivňující Váš celkový náhled, úsudek, přístup, vědomé i podvědomé myšlenkové pochody, příčiny a důsledky aktuálního i douhodobého chování, vzorců chování, emocí, které nás oslabují a způsobují poklesy nálady, dlouhodobě pak nespokojenost a v nejhorším lze si přivodit bloky a deprese.. indiviuální práce s příčinou vede k odblokování a změne vzorců chování k celkovému poznání sebe sama, tím dochází k uvolnění a vykročení správným směrek k sebelásce, sebevědomí, vyrovnaným emocím a harmonickému soužítí s vlastním Já.. soužítí s v harmonickém partnerství.. rozvoj a udevení do praxe intuici, vrozené schopnosti a talenty..

-------------------------------------------------------------------------------------

ČAKRA KURZ - Sebepoznání, seberozvoje a sebelásky 3 pílíře pro stabilitu, spokojenost a celistvost.

KURZ Jak být ve svém životě OSOBNOST, aneb jak mít svuj život ve svých rukách..

je to cesta sebepoznání, na vědomé úrovní bytí, kde výsledkem je uvědomění si SEBE SAMA, příjmutí se BEZ PODMÍNEK, zharmonizovaní své fyzické, duševní i energetické ČÁSTI celkového Já, vyrovnání se s MINULOSTÍ, žítí v PŘÍTOMNOSTI a své vědomé tvoření VLASTNÍ spokojené BUDOUCNOSTI..

---

TERMÍNY a HODINA:

Termíny: ZÁŘÍ 2017

nový kurz - os 18.9. 2017 volné místa

pro bližší informace či rezervaci pro Vás vhodného termínu, se na nás můžete obrátit v kamenném krámku Opavská 25 nebo telefonicky na č. 603 296 778

---

nové termíny: 2017

zájemkyně pište na emali: klicosudu@centrum.cz

délka kurzu: 7 lekcí 

- 3h. 1x za 14dní + domácí samostudium

---------------------------------------------------------------------------------


intuitivní ASTRO-TAROT

 

Astroznameni1.jpg INTUITIVNÍ ASTROLOGIE znamená propojení:

ZÁKLADY  ASTROLOGIE - Domy, Planety, Znamení a základní Konstalace

a intuitivní výklad horoskopu dle Tarotových karet

---

celkem lekcí 10lekcí    (3hod 1. lekce)

intenzivní nauka má název - kurz INTUITIVNÍ ASTROLOGIE

vhodný pro začátečníky a mírně pokročilé

podrobnosti AKCE/KURZY   

Více...